Vážení zákazníci, omlouváme se za dočasné komplikace s příjezdem k naší prodejně způsobené výstavbou kanalizace v naší obci. Kliknutím na tuto lištu se vám zobrazí mapa příjezdu k prodejně a v obci vás nasměrují orientační cedule. Prodejna je i autem bez problému dostupná a v plném provozu! Děkujeme za pochopení. Váš tým okolokola.cz
Novinky
20.09.2022
Výprodej elektrokol vystavených na prodejně
V tomto výprodeji si můžete pořídit elektrokola, která jsou vystavena na prodejně a poskytujeme na ně výraznou slevu s plnou zárukou. Kola jsou samozř... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Chci zasílat nabídkový leták

.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!

 

 

  1. Úvod
  2. Servis jízdních kol »
  3. Diagnostika baterií elektrokol

Diagnostika kapacity baterie - zátěžový test baterie

V našem servisu nabízíme jak pro naše zákazníky, tak i pro zákazníky, kteří si koupili kolo u jiného prodejce, měření skutečné a reálné kapacity baterie elektrokola.

Nechte si po sezónně zkontrolovat kapacitu baterie ať máte jasno!

Kdy má smysl provádět zátěžový test baterie?

  1. při uvedení akumulátoru do provozu (garanční test)
  2. 1x za rok, nejlépe po sezóně před uskladněním akumulátoru na zimu
  3. při podezření, že s Vaší baterií není něco v pořádku

Baterie je jedním z nejdůležitějších komponentů elektrokola a především na ní a její kapacitě závisí dojezd Vašeho elektrokola. Chcete znát stav Vaší baterie po sezóně? Koupili jste elektrokolo z druhé ruky a zajímává Vás reálná kapacita baterie?

Využijte možnosti přesného měření kapacity baterie v našem servisu. K měření používáme zcela nový špičkový analyzátor "Vybíjecí stanici AD60", která umí simulovat chování jezdce, respektive kola stejně jako při jízdě (brždění, rozjezdy, kopce, rovinky...). Výsledkem je tedy zjištění skutečné kapacity baterie, která je zaznamenána na grafu, který od nás obdržíte.

Díky nejmodernějšímu diagnostickému vybavení jsme schopni plně otestovat vetšinu typů baterií (Li-Ion, Li-Pol, LiFePO4, Ni-Cd, Ni-MH, Pb ) s napětím do 60V. Vyjímku mohou tvořit uzavřené systémy jako Shimano, Brose, Panasonic atd..)

Tento test se používá pro zjištění aktuální kapacity baterie (akumulátoru). Při měření se simuluje zatížení baterie v reálném provozu, kdy cyklista opakovaně brzdí a následně se rozjíždí a při tom využívá maximální asistenci elektropohonu. Pomocí diagnostického zařízení je baterie kontrolovaně vybíjena a zatěžována až do okamžiku odpojení obvodem BMS uvnitř baterie.

Cena měření je pro běžné akumulátoty: 300,- Kč včetně 10% DPH

Cena měření BOSCH: 390,- Kč včetně 10% DPH (zatím není k dispozici)

Baterii je k měření nutné dodat plně nabitou a včetně nabíječky, případně klíčů ke spínací skříňce.

Doporučujeme se předem objednat na tel. 776 666 770 nebo obchod@okolokola.cz. Měření neprovádíme na počkání, protože tento proces trvá několik hodin. 

Váš tým www.okolokola.cz

Chci zasílat nabídkový leták
.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!

 

2009–2022 © Kočí 41 s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz