Omlouváme se za dočasné prodloužení dodací doby vámi objednaných jízdních kol a elektrokol. Sezóna je v plném proudu, objednávky se díky výprodejům kupí a protože si na seřízení každého kola dáváme opravdu záležet, prosíme o vaši trpělivost.
Chci zasílat nabídkový leták

.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!

 

 

  1. Úvod
  2. Servis jízdních kol »
  3. Diagnostika baterií elektrokol

Diagnostika kapacity baterie - zátěžový test baterie

V našem servisu nabízíme jak pro naše zákazníky, tak i pro zákazníky, kteří si koupili kolo u jiného prodejce, měření skutečné a reálné kapacity baterie elektrokola.

Nechte si po sezónně zkontrolovat kapacitu baterie ať máte jasno!

Kdy má smysl provádět zátěžový test baterie?

  1. při uvedení akumulátoru do provozu (garanční test)
  2. 1x za rok, nejlépe po sezóně před uskladněním akumulátoru na zimu
  3. při podezření, že s Vaší baterií není něco v pořádku

Baterie je jedním z nejdůležitějších komponentů elektrokola a především na ní a její kapacitě závisí dojezd Vašeho elektrokola. Chcete znát stav Vaší baterie po sezóně? Koupili jste elektrokolo z druhé ruky a zajímává Vás reálná kapacita baterie?

Využijte možnosti přesného měření kapacity baterie v našem servisu. K měření používáme zcela nový špičkový analyzátor "Vybíjecí stanici AD60", která umí simulovat chování jezdce, respektive kola stejně jako při jízdě (brždění, rozjezdy, kopce, rovinky...). Výsledkem je tedy zjištění skutečné kapacity baterie, která je zaznamenána na grafu, který od nás obdržíte.

Díky nejmodernějšímu diagnostickému vybavení jsme schopni plně otestovat vetšinu typů baterií (Li-Ion, Li-Pol, LiFePO4, Ni-Cd, Ni-MH, Pb ) s napětím do 60V. Vyjímku mohou tvořit uzavřené systémy jako Shimano, Brose, Panasonic atd..)

Tento test se používá pro zjištění aktuální kapacity baterie (akumulátoru). Při měření se simuluje zatížení baterie v reálném provozu, kdy cyklista opakovaně brzdí a následně se rozjíždí a při tom využívá maximální asistenci elektropohonu. Pomocí diagnostického zařízení je baterie kontrolovaně vybíjena a zatěžována až do okamžiku odpojení obvodem BMS uvnitř baterie.

Cena měření je pro běžné akumulátoty: 300,- Kč včetně 10% DPH

Cena měření BOSCH: 390,- Kč včetně 10% DPH (zatím není k dispozici)

Baterii je k měření nutné dodat plně nabitou a včetně nabíječky, případně klíčů ke spínací skříňce.

Doporučujeme se předem objednat na tel. 776 666 770 nebo obchod@okolokola.cz. Měření neprovádíme na počkání, protože tento proces trvá několik hodin. 

Váš tým www.okolokola.cz

Chci zasílat nabídkový leták
.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!
2009–2022 © Kočí 41 s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz