Omlouváme se za dočasné prodloužení dodací doby vámi objednaných jízdních kol a elektrokol. Sezóna je v plném proudu, objednávky se díky výprodejům kupí a protože si na seřízení každého kola dáváme opravdu záležet, prosíme o vaši trpělivost.
Chci zasílat nabídkový leták

.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!

 

 

  1. Úvod
  2. Vše o nákupu »
  3. Pojištění kol značky 4EVER

ZDARMA pojištění Vašeho nového kola značky 4EVER na 1 rok!

Značka 4EVER nabízí ZDARMA pro všechna svá kola (modelové roky 2019/2020/2021) - tedy vždy tři poslední modelové roky) pojištění proti krádeži. Pokud Vám tedy někdo kolo ukradne, společnost 4EVER Vám poskytne kolo nové! Toto pojištění u nás obdržíte při prodeji kola. 

Pokud kolo koupíte přes náš e-shop, obdržíte potvrzení o pojištění do e-mailu, který jste zadali při objednávce. Pokud kolo zakoupíte na našem kamenném obchodě, pak Vám pojistku zařídíme hned při prodeji. A to vše ZDARMA!

Váš tým www.okolokola.cz

Do výběru a koupě nového kola zdaleka neinvestujete jenom peníze. Při odcizení nového kola přicházíte také o hodiny strávené výběrem, zkoumáním, porovnáváním a testováním, o radost z rozhodnutí a dobré volby.

4EVER pro Vás má speciální pojištění kola proti odcizení. Pokud si zaregistrujete nové kolo 4EVER do 48 hodin od jeho koupě přímo u prodejce nebo na našem webu, máte po starostech. V případě krádeže vám garantujeme celý jeden rok nárok na poskytnutí stejného kola nového, popřípadě jiného nového kola za stejnou pořizovací cenu.

Bez amortizace, bez starostí. Unikátní pojištění kol proti odcizení Vám nabízí pouze 4EVER.

GARANCE ZÍSKÁNÍ NOVÉHO KOLA 4EVER V PŘÍPADĚ JEHO ODCIZENÍ

1. Jak postupovat v případě odcizení kola

Co nejrychleji oznamte odcizení kola 4EVER Policii České republiky a požadujte prohlídku místa odcizení včetně fotodokumentace. Dále si vyžádejte úřední záznam o podání vysvětlení, případně protokol o trestním oznámení. Písemný úřední záznam musí obsahovat podání vysvětlení, případně protokol o trestním oznámení, přesné označení odcizeného kola 4EVER jeho výrobní číslo, jeho pořizovací cenu, způsob, místo a čas odcizení kola 4EVER a skutečné zabezpečení kola v době odcizení (včetně informace o průměru lanka/oka řetězu). Připravte si následující podklady :

1. vyplněný a potvrzený záruční list odcizeného kola 4EVER,
2. účetní doklad k odcizenému kolu 4EVER
3. e-mailové potvrzení registrace pojištění s datumem registrace (kolo musí být registrováno do 48 hodin od zakoupeni)

4. protokol o trestním oznámení nebo úřední záznam Policie České republiky o odcizení kola 4EVER + fotodokumentaci místa činu
5. pokud není pachatel dopaden, vyžádejte si od stejného policejního oddělení (cca po 30 dnech) usnesení o odložení trestní věci.
6. telefonický nebo e-mailový kontakt na Vás pro komunikaci s firmou 4EVER

Všechny uvedené dokumenty ( kopie ) zašlete na adresu:
4EVER s.r.o., Moravská 842, 742 13 STUDÉNKA nebo můžete zaslat neskenované dokumenty e-mailem na adresu pojisteni@4ever.cz. Při odcizení kola 4EVER s prodejní cenou vyšší než 30.000,- Kč co nejrychleji, nejdéle však do 4 měsíců ode dne odcizení kola, doručte společnosti 4EVER originál nebo úředně ověřenou kopii vyrozumění Policie České republiky o vyřízení Vašeho oznámení (nejčastěji usnesení o odložení věci, nepodaří-li se zjistit pachatele). Pokud je pachatel dopaden není naplněn skutek pojistné události. Firma 4EVER zasílá nové náhradní kolo nejčastěji k prodejci u kterého jste provedli nákup odcizeného kola nebo se můžete domluvit na jiné výdejní místo. Více informací Vám poskytneme na e-mailu pojisteni@4ever.cz nebo telefonním čísle 556 402 639

2. Jak dlouho mi pojištění platí

Garance poskytnutí nového kola 4EVER v případě jeho odcizení platí 1 rok ode dne zakoupení kola. Garance platí pouze na zakoupené jízdní kolo, nikoliv na ostatní dokupované příslušenství. Registrace pojištění musí být provedena do 48 hodin od zakoupení jízdního kola. Toto pojištění lze uplatnit pouze u modelů 2020/2019/2018. Pojistná smlouva neumožňuje pojistit starší ročníky.

3. Na jakém území mi pojištění platí

Garance poskytnutí nového kola 4EVER se vztahuje na odcizení kola, které nastane na území České republiky.

4. Jak musím kolo zabezpečovat

Nové kolo značky 4EVER, samozřejmě pokud ho právě nevyužíváte, musí být umístěno v uzavřeném prostoru a řádně uzamčené plnými dveřmi. Sklepní kóje lze za uzavřený prostor považovat i tehdy, pokud stěny sice nejsou z obvyklých pevných stavebních materiálů, avšak jsou konstrukčně uzpůsobeny tak, že zabraňují demontáži dílů z vnější strany sklepní kóje. Za uzavřený prostor se také považuje stavební prostor, jehož stěny, podlaha i strop jsou z pevných materiálů, ( např. cihelné zdivo o minimální tloušťce 150mm či jiný materiál, vykazující obdobný odpor při jeho překonávání. V těchto prostorách však nesmí být otevřená okna či jiné další možné demontovatelné vstupy. Odcizením kola se rozumí násilné překonání překážky dveří, zámku dveří apod. V případě odcizení kola ze společných prostor, ke kterým má přístup více lidí ( vlastní klíče ) nelze označit neznámého pachatele a pojistná událost je mimo plnění této registrace.

Mimo uzavřený prostor je nutné kolo vždy zabezpečit uzamčením ve stojanu na jízdní kola k tomu určeném ocelovým zámkem nebo ocelovým řetězem o průměru min. 0,6 cm s cylindrickou vložkou resp. kladkou. V tomto případě je vždy vyžadována fotodokumentace od Policie ČR. Pojistné plnění je max. do výše 20 000,-Kč. a kolo nesmí být odcizeno v době od 21.00 do 6.00. Při odcizení kola ze zábradlí restauračních zařízení resp. před bytovými jednotkami apod. nebo odcizení kola uzamčeného ke stromu, dřevěnému plotu či krádež uzamčeného kola ze společných prostor škol a jiných veřejných institucí, je pojistná událost mimo plnění této registrace.

5. Stojí mě něco pojištění

Shora uvedené podmínky jsou pouze výtahem z podmínek uvedených ve smlouvě mezi Kooperativa pojišťovnou a.s. ze dne 31.4.2014.
Vznik nároku na nové kolo 4EVER je vázán na splnění všech podmínek uvedených v předchozím ustanovení č.4 “Jak musím kolo zabezpečovat”.
Odcizením kola se rozumí násilné překonání překážky, dveří, zámku dveří apod. V případě společných prostor, ke kterým má přístup více lidí ( vlastní klíče ) nelze označit neznámého pachatele a pojistná událost je mimo plnění této registrace.

Klient potvrzením tohoto dokumentu a vyplněním svých údajů v rámci registrace kola na www.4ever.cz dobrovolně poskytuje své osobní údaje v rozsahu v registraci uvedeném správci a zpracovateli údajů - společnosti 4EVER s.r.o., se sídlem Studénka, Moravská 842, okres Nový Jičín, PSČ 742 13, IČ: 253 70 588, DIČ: CZ 253 70 588, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 15760. Poskytnutím výše uvedených údajů zároveň zájemce uděluje správci údajů na dobu neurčitou svůj výslovný souhlas dle zák. č. 101/2000 Sb., v platném znění, ke zpracování těchto údajů ve výše uvedeném rozsahu za účelem jejich zpracování pro plnění zákonných povinností správce, pro archivační a analytické účely správce, mimo jiné pak pro hodnocení kvality služeb a spokojenosti klientů, a pro optimalizaci poskytování a obsahu služeb, apod., pro marketingové obchodní účely správce a pro informování a nabídku dalších služeb správce nebo jeho obchodních partnerů klientům.

Poznámka: Produkt je právně realizován rámcovou pojistnou smlouvou mezi společností 4EVER s.r.o. a Kooperativa pojišťovnou a.s.Vienna Insurance Group

 

Chci zasílat nabídkový leták
.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!
2009–2022 © Kočí 41 s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz