Chci zasílat nabídkový leták

.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!

 

 

Vážení zákazníci,

v roce 2009 jsme otevřeli ještě pod hlavičkou fyzické osoby Vladimír Koutský e-shop www.okolokola.cz specializovaný na dětskou cyklistiku. Naším cílem bylo od počátku nabízet kompletní vybavení pro naše nejmenší cyklisty za ty nejlepší ceny. Takto specializovaný obchod na trhu chyběl...

Naší prioritou bylo nabídnout našim malým cyklistům skutečná kola, odrážedla, koloběžky, atd. a nikoliv hračky. Vždyť první seznámení s cyklistikou by pro naše nejmenší mělo být opravdovým zážitkem a tím nejlepším startem k tak krásnému sportu, jakým cyklistika je.

Postupně jsme rozšiřovali sortiment, který již dávno není určen jen dětským cyklistům, ale všem, které kolo baví.... V současné době čítá tisíce kusů jízdních kol, elektrokol, odrážedel, koloběžek, sedaček, cyklovozíků, doplňků, náhradních dílů a mnoha dalších produktů spojených s cyklistikou. Ale zdaleka ještě nekončíme! Stále se Vám budeme snažit nabídnout to nejlepší, co v tomto segmentu trh nabízí a vždy za férovou cenu.

Jsme specialisté na rodinnou cyklistiku!

Jak šel čas, upravovali jsme grafiku, rozšiřovali sortiment, vždy se snažíme Vám nabídnout skvělou cenu a dokonalé služby, počínaje zákaznickým servisem (důkazem toho je nezávislé zákaznické hodnocení na Heureka.cz a získání certifikátu "Ověřeno zákazníky") a krátkými dodacími lhůtami, konče drobnostmi jako možnost platit za nákupy platebními kartami, či nakupovat na splátky.

V současné době jsme po třetím stěhování a rozšiřování skladovacích a prodejních prostor zakotvili v obci Kočí nedaleko Chrudimi, kde jsme pro vás, naše zákazníky, vybudovali moderní skladovací prostory a servisní zázemí pro dokonalé vyladění vašich strojů. Zde se nachází i naše prodejna, kde si můžete většinu produktů prohlédnout a pořádně vyzkoušet. Přijďte se podívat, budete vítáni :) Mapu a kontakty naleznete ZDE.

V současné době Vám, našim zákazníkům, nabízíme také půjčovnu cyklovozíků a nosičů jízdních kol se zajímavými podmínkami.

Dalším krokem pro optimalizaci našeho fungování byl přechod z fyzické osoby na osobu právnickou, a tak jsme se stali s platností od 1.10.2013 firmou s názvem Kočí 41 s.r.o., což je zároveň také adresa sídla, skladů a zmiňované prodejny.

Protože máme rádi přírodu, stali jsme se Zelenou firmou a odpovědně nakládáme s odpadem.

Děkujeme tedy za vaši přízeň a pevně věříme, že se k nám budete rádi vracet. Budete vždy vítáni!

Za tým okolokola.cz Vladimír Koutský, prokurista společnosti

Chci zasílat nabídkový leták
.. a už mě neutečou žádné akce a novinky!
2009–2022 © Kočí 41 s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz